UUDISED (2)Uudiste arhiiv

 

 

 

 


Hingamiskursus: "TEEKOND ISEENDANI" 2020-2021

Oled oodatud osalema hingamiskursusel, mille eesmärk on iseendast teadlikuks saamine, oma emotsioonide vabastamine ja keha energiaga küllastamine, kasutades keha ja hingamistööd.

Kursus koosneb viiest moodulist, mis toimuvad september 2020-mai 2021.

Kursuse eesmärk on hakata teadvustama oma uskumusi, tundeid ja emotsioone, kuidas need mõjutavad sinu elu, vabastada kehasse kinni jäänud emotsioonienergia ning lubada oma eluenergial hakata taas vabalt voolama.

I moodul 18-20.09.2020. Mooduli ajal tegeleme keha ülemiste piirkondadega, milleks on pea, kael ja kõri. Näo, kaela ja kõri piirkonas on palju pingeid, mis tulenevad sellest, et püüame pidevalt oma nägu kontrollida. Teeme seda selleks, et luua ja säilitada õiget sotsiaalset maski, et oleksime vastuvõetavad ja aksepteeritud.
Mooduli ajal kasutame erinevaid tehnikaid: hingamist, kehatööd, meditatsiooni ja liikumist. Eesmärgiks on vabastada pinged nendes piirkondades, et energia saaks hakata vabamalt voolama.

II moodul 6-8.11.2020. Mooduli ajal tegeleme uskumuste ja emotsioonidega, mis on seotud rindkerega, kätega, südamekeskusega. Räägime armastusest ja armastamisest ning hirmudest, mis on selle teemaga seotud. Teeme erinevaid hingamisharjutusi koos kehatööga. Hingamine on võti, mis aitab meil avaneda ja vabastada pinget, et hakata taas oma südant tundma.

III moodul 15-17.01.2021 Mooduli ajal tegeleme oma diafragma piirkonnaga, oma väekeskusega. Diafragma on ka peidetud kontrollikeskus, mis kontrollib meie emotsionaalset väljendust ning on oluline energia edasikandja kehas.
Diafragma hoiab kontrolli all kõiki kolme põhilist negatiivset emotsiooni - hirmu, valu ja viha.
Tegeleme pingete ja emotsioonide vabastamisega, et tuua endasse lõdvestust ning tunnetada endas elu ja pulsatsiooni.

IV moodul 5-7.03.2021. Mooduli ajal tegeleme oma kõhu ja alakeha piirkondadega, oma seksuaalsusega. Emotsioonidega, mis on saanud alguse kõhust ja kogu alakehast, kasutades hingamist koos kehatööga, meditatsioone ja erinevaid harjutusi. Eesmärgiks on vabastada selle piirkonna pinged, et eluenergia saaks vabalt voolata.

V moodul 13-16.05.2021 ( 4 päeva ) Keha ja Hing kui tervik on võti enesetervenduse ja oma potensiaali avanemisele. Tegeleme hinge ja keha ühendamisega, et kogeda end kui tervikut. Mediteerime, tantsime ja hingame. Tegemist on soojas vees hingamise kursusega.

Toimumiskoht: Moodulid I-IV: Taiji klubi, Pärnu mnt 102 sissekäik E/ 2 korrus
                         Moodul V: Algallika keskus Pärnumaa

Hind: Kursuse hind kokku on 1020 eur või 200 eur/moodul, V moodul 220 eur + ööbimine ja toit: 138 eur. Tasuda saab korraga või osade kaupa. Moodulil mitteosalemine ei vabasta kursusetasust. Üksikute moodulite kaupa osalemine ei ole võimalik.
 
Registreerumine tiina_pedak@hotmail.com

Osalejate arv on piiratud.

Registreerumise kinnituseks tasu palun tagastamatu ettemaksuna 100 eur OÜ Clavus M.T.K. arveldusarvele EE392200221013674118

Registreerumiseks vajalikud andmed:
-kontakttelefon
-e-mail
-nimi
palun saada meili aadressil: tiina_pedak@hotmail.com

Ülejäänud summa saab tasuda kohapeal või enne kursuse algust pangaarvele. Kursuse ärajäämisel ettemaks tagastatakse. Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata.

Ajakava:  Moodulid I-IV: R 18.00-21.00 L 10.00-18.00 P 10.00-18.00. Moodul V: N alustame 12.00 ja lõpetame P hiljemalt kl 17.00

Juhendaja: Tiina Pedak- hingamisterapeut, Reikimeister ja holistilise regressiooni terapeut.